Adres: Stevana Markovića 8, Beograd

KDV iadesi | Servis IMO
KDV iadesi | Servis IMO

HAKKIMIZDA

İsviçreli Cash Back firması 20 yıldır tüzel kişiler için sadece KDV iadesi (tax refund) işini yapmakta. Avrupa, Amerika ve Dünya üzerinde 38 ülkede ofisleri bulunmaktadır.

Cash Back IMO. ŞTİ. Belgrad firması İsviçreli Cash Back (www.unitedcashback.com) firmasının Sırbistan, Karadağ ve Makedonya pazarları için genel distribütörüdür.

Firmamız KDV iadesi hizmetleri için yurtdışında uzmanlaşıp, türk firmaları için de KDV iadesi hizmeti vermektedir.

Türkiye’de tüzel kişiler için yurtdışı KDV iadesi hizmetlerimizi(VAT RECLAIM) tıpkı bu hizmetin Almanya, Fransa, ve Avrupa Birliği diğer herhangi bir ülkesinde yapıldığı aynı standartlarda vermekteyiz.

Belgrad ofisinin de dahil olduğu Cash Back ağı uluslararası IVA sertifika belgesine sahiptir ve bu da bu tür hizmetler için Avrupa’nın en yüksek uluslararası standardıdır.

Bizim ne büyük kalite ve üstünlüğümüz Cash Back merkezi ile bağlantılı olan Avrupa, Amerika, Afrika, Asya ve Avustralya’daki ofis ağlarımız olmasıdır. Böylesi geniş ofis ağı sayesinde, Cash Back IMO LTD. ŞTİ. kendi müşterileri için yurtdışı KDV iadesini başarılı ve profesyonelce yapmaktadır. Yerel ofislerimiz profesyonelce yerel vergi dairelerin yerel mevzuatı ve prösedürü, aynı zamanda direkt,aktiv ve devamlı iş birliğini takip edip uygulamaktadır.

Cash Back merkezi tüm ağının ödeme şekillerin problemsiz işlemesi, eğitim ve aynı zamanda tüm işlemleri kayıt altına alma ve her ofisin güncellenmesi için tam ve güçlü bir lojistiği sağlamaktadır.

Cash Back merkezi tüm ekonomik ve hukuki alanlarında uzmanlar ve Avrupa Komisyonu KDV Komitesi ile doğrudan bir kurumsal işbirliği mevcuttur.

Sertifikalar

IVA Certificate
Враќање на ДДВ | Имо

KDV İADESİ

Biz Sırbistan, Karadağ, Bosna-Hersek, Hırvatistan, Makedonya ve Slovenya’da tüzel kişiler için yurtdışı KDV iadesi (ing. tax refund) hizmetleri vermekteyiz.

Враќање на ДДВ за саеми | Имо

FUARLAR İÇİN KDV İADESİ

Yatırdığınız parayı geri alın.Biz dünyanın uluslararası fuarlarına katılan firmalara yurtdışı KDV iadesi hizmetlerini vermekteyiz.

Враќање на ДДВ за хотелско сместување

HOTEL KONAKLAMASI İÇİN KDV İADESİ

Yurtdışında firmanız adına hotel konaklama masrafını mı ödediniz? Bizi arayın ve ödediğiniz paranın KDV’sini geri alın.

Враќање на ДДВ за патување | Имо

SEYAHATLER İÇİN KDV İADESİ

Yurtdışında seyahat ediyorsunuz ve harcadığınız paranın en azından bir kısmını alıp almayacağınızı bilmiyorsunuz? Biz sizin adınıza KDV iadesini almak için burdayız.

Враќање на ДДВ за патување | Имо

TAŞIMACILIK İÇİN KDV İADESİ

Biz taşımacılık için harcadığınız paranın KDV iadesini yapmaktayız (Uluslararası mallar ve yolcular taşımasına yakıt ve otoyol geçiş ücretleri).

Враќање на ДДВ | Имо

EĞİTİM, SEMPOZYUM VE KONGRELER İÇİN KDV İADESİ

Yurtdışında eğitim, sempozyum, veya kongreye katıldınız ve yatırdığınız parayı geri almak istiyorsunuz? Bizi arayın ve KDV iadenizi geri alın.

KDV iadesi | Cash Back IMO

Cash Back IMO LTD. ŞTİ. Belgrad firması İsviçreli Cash Back (www.unitedcashback.com)) firmasının Sırbistan, Karadağ ve Makedonya pazarları için genel distribütörüdür.

Bu İsviçreli şirket 20 yıldır tüzel kişiler için sadece KDV iadesi işini yapmakta (tax refund). Dünyada 38 ülkede ofisleri bulunmaktadır.

Firmamız KDV iadesi hizmetleri için yurtdışında uzmanlaşıp, türk firmaları için de KDV iadesi hizmeti vermektedir.

Bizi neden seçmelisiniz

Çünkü Türkiye’de tüzel kişiler için yurtdışı vergi iadesi (KDV-yi, ing. VAT RECLAIM) hizmetlerimizi tıpkı bu hizmetin Almanya, Fransa, ve Avrupa Birliği diğer herhangi bir ülkesinde yapıldığı aynı standartlarda vermekteyiz.

Belgrad ofisinin de dahil olduğu Cash Back ağı uluslararası IVA sertifika belgesine sahiptir ve bu da bu tür hizmetler için Avrupa’nın en yüksek uluslararası standardıdır.

Kdv iadesi | Bizim müşterilerimiz kimlerdir

Müşterilerimiz ünlü markalara sahip olan şirketlerdir.

Ağımızda yer alan şirketlerin %40'ı 5 yıldan fazla müşterimizdir.

Yerel ofisimizi arayın ve müşterimiz olun.

İrtibatta olalım