Adres: Stevana Markovića 8, Beograd

KDV iadesi | Vergi iadesi
KDV iadesi | Vergi iadesi
KDV iadesi | Vergi iadesi

KDV İADESİ

KDV iadesi

Yurtdışı KDV iadesi hizmetimiz (vat refund) Makedonya’da tamamen orjinal ve nispeten yeni hizmettir. Bu hizmettin amacı Türkiye’de vergi mukellefiyeti olan tüzel kişilere yurtdışı KDV iadesi yapmaktır.

Avrupa ülkelerinde KDV oranları % 20 cıvarındadır (%17-%27 arasında değişmekte), yani KDV iade hizmeti kullanarak türk tüzel kişiler giderlerin 5’te 1’ini geri alabilirler.

Yasal güvenlik

Müşterilerimize tam HUKUKİ GÜVENLİK sağlanmakta o da KDV iadesini (vat recklaim)yaptığımız her ülkenin yerel mevzuat ve prosedürünü takip ettiğimizi anlamına geliyor.

Bu GÜVENLİĞİ vergi daireleri tarafından büyük ün ve yüksek saygıya sahip olan uluslararası Cash Back ağımız sayesinde sağlıyoruz. 25 yılldır geriden bu yana sağlanan saygı herşeyden önce işe profesyonel yaklaşımına ve aynı zamanda Cash Back ağı özellikle uluslararası KDV iadesi (Tax Recklaim) için uzmanlaşmış olmasına bağlıyoruz.

Tam yasallık

Hizmetlerimizi kullananlara TAM YASALLIK hizmet kaletisini sağlamaktayız, çünkü yapılan her yurtdışı KDV iadesi için müşterimiz yerel vergi dairesinden tebligat mektubu almakta ve o belge yurtdışı KDV iadesi nden sağlanan gelir için yasal zemin oluşturup müşterimize legal bir gelir olarak muhasebeleştirmesine imkan vermektedir.

Şeffaflık

Hizmetimiz tamamen ŞEFFAF çünkü müşterilerimize, yerel vergi dairesine belgelerin teslim alınmasından başlayarak paranın ödenmesine kadar bizden bir şifre alarak işlemlerin hangi durumda olduğunu “on line” olarak takip ettmelerine imkan vermekteyiz.

Cash Back ağında tüm belgelerin herzaman ve sadece uluslararası kurye şirketleriyle DHL, TNT vs. yollanmakta. Tüm belgeler için tam bir güvenlik vermekteyiz çünkü tum grubumuzun sigortası ve zaranın karşılanması ağımızın politikasıdır:

  • Belgelerin depolanma ve taşınma sırasında kaybolması halinde
  • İhmal ve hata olması halinde

Diğer bir deyişle yurtdışı KDV iadesi hizmetimizle müşterilerimize en yüksek uluslararası standartlarında tüm iş konforunu sağlamaktayız.

Враќање на ДДВ | Имо

KDV İADESİ

Biz Sırbistan, Karadağ, Bosna-Hersek, Hırvatistan, Makedonya ve Slovenya’da tüzel kişiler için yurtdışı KDV iadesi (ing. tax refund) hizmetleri vermekteyiz.

Враќање на ДДВ за саеми | Имо

FUARLAR İÇİN KDV İADESİ

Yatırdığınız parayı geri alın. Biz dünyanın uluslararası fuarlarına katılan firmalara yurtdışı KDV iadesi hizmetlerini vermekteyiz.

Враќање на ДДВ за хотелско сместување

HOTEL KONAKLAMASI İÇİN KDV İADESİ

Yurtdışında firmanız adına hotel konaklama masrafını mı ödediniz? Bizi arayın ve ödediğiniz paranın KDV’sini geri alın.

Враќање на ДДВ за патување | Имо

SEYAHATLER İÇİN KDV İADESİ

Yurtdışında seyahat ediyorsunuz ve harcadığınız paranın en azından bir kısmını alıp almayacağınızı bilmiyorsunuz? Biz sizin adınıza KDV iadesini almak için burdayız.

Враќање на ДДВ за патување | Имо

TAŞIMACILIK İÇİN KDV İADESİ

Biz taşımacılık için harcadığınız paranın KDV iadesini yapmaktayız ( Uluslararası mallar ve yolcular taşımasına yakıt ve otoyol geçiş ücretleri).

Враќање на ДДВ | Имо

EĞİTİM, SEMPOZYUM VE KONGRELER İÇİN KDV İADESİ

Yurtdışında eğitim, sempozyum, veya kongreye katıldınız ve yatırdığınız parayı geri almak istiyorsunuz? Bizi arayın ve KDV iadenizi geri alın.

KDV iadesi | Cash Back IMO

Cash Back IMO LTD. ŞTİ. Belgrad firması İsviçreli Cash Back (www.unitedcashback.com) firmasının Sırbistan, Karadağ ve Makedonya pazarları için genel distribütörüdür.

Bu İsviçreli şirket 20 yıldır tüzel kişiler için sadece KDV iadesi işini yapmakta (tax refund). Dünyada 38 ülkede ofisleri bulunmaktadır.

Firmamız KDV iadesi hizmetleri için yurtdışında uzmanlaşıp, türk firmaları için de KDV iadesi hizmeti vermektedir.

Bizi neden seçmelisiniz

Çünkü Sirbistan’da tüzel kişiler için yurtdışı vergi iadesi (KDV-yi, ing. VAT RECLAIM) hizmetlerimizi tıpkı bu hizmetin Almanya,Fransa, ve Avrupa Birliği diğer herhangi bir ülkesinde yapıldığı aynı standartlarda vermekteyiz.

Belgrad ofisinin de dahil olduğu Cash Back ağı uluslararası IVA sertifika belgesine sahiptir ve bu da bu tür hizmetler için Avrupa’nın en yüksek uluslararası standardıdır.

Kdv iadesi | Bizim müşterilerimiz kimlerdir

Müşterilerimiz ünlü markalara sahip olan şirketlerdir.

Ağımızda yer alan şirketlerin %40'ı 5 yıldan fazla müşterimizdir.

Yerel ofisimizi arayın ve müşterimiz olun.

İrtibatta olalım